20September2017

سازمان جوانان کمونیست

حسین حسین نژاد

حسین حسین نژاد

نسخه کم حجم این برنامه را کاربران از ایران از لینک زیر میتوانند دانلود کنند: http://tiny.cc/thkrny کانال تلگرام انجمن مارکس برگزار میکند: برنامه اول: "عوامل، زمینه ها و بستر سیاسی، اقتصادی، اجتماعی انقلاب فوریه و وقوع انقلاب اکتبر 1917 روسیه"(از سالهای 1900 تا 1917) "انقلاب اکتبر 1917 روسیه از آغاز تا شکست" ما به صدمین سالگرد انقلاب اکتبر 1917 روسیه نزدیک میشویم. به همین مناسبت در مجموعه برنامه هایی به ابعاد مختلف این انقلاب از آغاز تا سرانجام، تاثیرات آن و اهمیت این واقعه بعد از صد سال میپردازیم. در برنامه اول این مجموعه به "عوامل، زمینه ها و بستر سیاسی، اقتصادی، اجتماعی انقلاب فوریه و وقوع انقلاب اکتبر 1917 روسیه"(از سالهای 1900 تا 1917) میپردازیم. https://t.me/anjomanmarx/213 در رابطه با این مبحث، حمید تقوایی لیدر حزب کمونیست کارگری ایران به سئوالات شما پاسخ میدهد. شما میتوانید از طریق پیامگیر تلگرام @sjktamas سئوالات و نظرات خود را حداکثر تا جمعه 10 شب ایران بصورت صوتی و کتبی ارسال کنید. جمعه 24 شهریور 1396 - 15 سپتامبر 2017 ساعت 10 شب ایران برابربا 7:30 عصر اروپای مرکزی در همین رابطه "خطوط اصلى يک نقد سوسياليستى به تجربه انقلاب کارگرى در شوروى" را از لینک زیر میتوانید دانلود و مطالعه کنید: https://t.me/anjomanmarx/174 جلسه بصورت آنلاین علاوه بر تلگرام، از اینستاگرام، یوتیوب و فیسبوک نیز پخش خواهد شد. https://www.youtube.com/watch?v=asmgw... نظراتتان را بصورت کامنت در پایین همین پست و نیز صوتی و کتبی میتوانید از طریق شماره 0046739681438 در واتس اپ، لاین، وایبر و تلگرام هم برای ما بفرستید. تماس با ادمین در تلگرام: @sjktamas کانال تلگرام https://t.me/jk_org اینستاگرام سازمان جوانان کمونیست https://instagram.com/Javanan.Komonist توئیتر سازمان جوانان کمونیست https://twitter.com/javanankomonist فیسبوک: https://www.facebook.com/cyo.sjk کانال یوتیوب: https://www.youtube.com/javanankomonist صفحه گوگل پلاس: https://goo.gl/sCCXVT سایت: www.cyoiran.com ایمیل: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. اسکایپ: javanan.tamas
SHOW LESS
 
 
Tuesday, 19 September 2017 21:28

محرومیت از تحصیل


‏پس از اعلام نتایج کنکور ۱۳۹۶ دستکم ۴۶ نفر به‌دلیل باورمندبودن به آئین بهایی با عنوان نقص_پرونده محروم از تحصیل شده‌اند.
#نه_به_آپارتاید_آموزشی

کانال تلگرام https://t.me/uniiran
پیامگیر : @sjktamas
 
 
"‏کم توانان" منجمله "کم توانان" همجنسگرا؛دوجنسگرا؛ترنس و کوییر نیاز به حمایت و پشتیبانی ما دارند.
آنهارابپذیریم واحترام‌ بگذاریم.

#احترام
#معلولیت_محدودیت_نیست

کانال تلگرام https://t.me/iranianLGBTQrights
✌️???✌️
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


در حاشیه طرح ساماندهی (بخوانید بازداشت) کودکان کار

کانال تلگرام https://t.me/iranianLGBTQrights
پیامگیر تلگرام: @sjktamas


او گفته «بايدحتماجلوی اين كارگرفته شود»

جلوگیری از ورود زنان به ورزشگاهها و اماکن ورزشی مصداق جنسیت زدگی وتبعیض است و ما با این قوانین‌ ارتجاعی و ضدانسانی مبارزه میکنیم.
 
 
هبود روحی و جسمی را طی میکند. او در فیس بوک و مدیای اجتماعی فعال است علیه خرافات و مذهب و اسلام و اسلام سیاسی. او را تهدید به مرگ میکنند چند نفر اسلامی وامانده در فیس بوک علیه او رجز میخوانند، در حالیکه هزاران نفر در سراسر جهان ورود را ستایش میکنند. بدلیل شجاعت اش و عزم جزمش برای زندگی و لذت بردن از همه مواهبی که در دنیا موجود است. در مقابل تهدیدات به سربریدن و قتلش در مدیای اجتماعی ورود میگوید، اینها حاضرند جدا کردن سر انسانها از تن اشان را در فضای مجازی ببینند ولی طاقت دیدن موهای من و بی حجابی ام راندارند، باید علیه این جنبش بود.
ورود دختر سرکش از کربلا است . او برای اولین بار با احساس آزاد بودن و بعد از تراپی سختی که با جدیت آنرا به پیش برد میتواند بدون عصا راه رفته و مهمتر میتواند برقصد. ورود بازمانده تقلا برای قتل یک زن آتیست و لامذهب از قلب جنبش اسلامی یعنی شهر کربلا است. ورود از خانواده مذهبی و زنی بود که از او انتظار داشتند بسوزد و بسازد، سرکشی نکند و زن فرمانبر پارسا باشد. بر عکس روح سرکش ورود او را به نقد اسلام و مذهب کشاند و ورود علنا اعلام کرد اعتقادی به اسلام و خرافات ندارد. برادرش او را به قصد کشتن زد ورود در حالیکه بدنش و بویژه ستون فقراتش آسیب جدی دیده بود، از این قصد به قتل عامدانه و آگاهانه جان سالم بدر برد و اکنون در آلمان است. ماهها با صندلی چرخدار حرکت میکرد بعدها با عصا و اکنون راحت میدود و میرقصد. او دیشب در یک پارتی بود و با آزادی کامل رقصید. حق زندگی کردن، نفس کشیدن و لذت بردن از زندگی ، برای زنان در مذهب اسلام و نزد جنبش اسلامی یک تابو است. اما زنان سرکش آزادی نفس کشیدن و زندگی کردن را با مبارزه بدست می آورند.
کانال تلگرام https://t.me/hoveiatensani
پیامگیر تلگرام: @sjktamas
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

نسخه کم حجم این برنامه را کاربران در ایران از لینک زیر میتوانند دانلود کنند: چهارشنبه(22 شهریور 1396 – 13 سپتامبر 2017)ساعت 10شب ایران برابربا 7:30عصر اروپای مرکزی بمدت یکساعت. تماس مستقیم از طریق اینترنت(تلگرام، لاین، وایبر، ایمو): 0046739681438 تماس از اسکایپ با آیدی: javanan.tamas تلفن مستقیم: 0013237397270 نظر کتبی و صوتی(تلگرام و واتس اپ): @sjktamas - و 0046739681438 سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس و دانشگاه در شرایطی فرا میرسد که وضعیت اقتصادی بخش عظیم مردم ایران نسبت به سالهای پیش بدتر شده است. قدرت خرید مردم برای تامین نیازهای اساسی و داشتن زندگی با حداقل استاندارد زندگی کاهش یافته است. جمهوری اسلامی و مشخصا در ادامه دولتهای پیشین، دولت روحانی با ادامه و پیشبرد سیاست خصوصی سازی و اعمال طرحهایی مانند کارورزی و اتخاذ سیاستهای بشدت ضدانسانی موجب فراهم آمدن وضعیتی شده که تورم و گرانی، تحمیل دستمزدهای چندین برابر زیر خط فقر، بیکاری و فقر بیشتری به بخش عظیمی از خانواده ها و شهروندان در کشور تحمیل شود. حتی با نگاهی به آمارهای منتشر شده از طرف خود رسانه های حکومت که بررسی "حداقلی و خوشبینانه" به وضعیت حاضر است میتوان درک کرد که چه تهاجم سراسری و بیرحمانه ای به معیشت مردم در حال انجام است. در مقابل این وضعیت، ما جامعه ای را سراغ داریم که علیرغم بیحقوقی و سرکوب و وضعیت ضدانسانی فعلی اما بشدت فعال، پویا، در حال سازمان یافتن بیشتر و امیدوار به تغییر است. بموازات بخش عظیمی از کودکان بخاطر وضعیت ضعیف اقتصادی خانواده شان نمیتوانند تحصیل کنند و باید روانه بازار کار شوند و بخش زیادی نمیتوانند هزینه های سنگین تحصیل را تامین کنند و از ادامه تحصیل محروم میشوند. کودکانی که خانواده شان از کشور دیگری مانند افغانستان و... به ایران آمده و در حال حاضر جمهوری اسلامی آنان را برسمیت نمیشناسد و برای همین اجازه تحصیل ندارند. همه اینها ابعاد مختلف شرایط دشوار و ضدانسانی تحصیل در ایران است. در برابر این بیحقوقی، جنبش "حق تحصیل رایگان" و اینکه همه کودکان باید از حق تحصیل برخوردار باشند و جای آنها در بازار کار و خیابانها نیست تحت عنوان "کودکی از مهر جا نماند" قرار دارد. * شما بعنوان دانشجو ویا دانش آموز مشکلات تحصیلی تان را چگونه شرح میدهید؟ * سرپرستان خانواده چه مشکلاتی برای تحصیل فرزندانشان دارند؟ * از دیدگاه شما طرح هایی مانند کاج و کارورزی چگونه به دانشجویان و کارگران آسیب میرساند؟ * بنظر شما اقدامات برای مقابله با محروم شدن کودکان از تحصیل چیست؟ * شما فکر میکنید چگونه میتوان در سال تحصیلی جدید به مقابله با سیاست خصوصی سازی و کارورزی و تجاری سازی آموزش و تحصیل رفت؟ لینک پخش مستقیم برنامه در ساعت اعلام شده قابل مشاهده خواهد بود.‬ https://www.youtube.com/watch?v=P5eud... مشخصات شبکه ماهواره ای کانال جدید(نگاه شما): یاه ست، فرکانس: 12594پلاریزاسیون عمودی V سمبل ریت: 27500 ای اف سی: 3/2. ایمیل: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  

  

جوانان پلاس 12: میانمار و نسل کشی نسخه کم حجم این برنامه را کاربران از ایران از لینک زیر میتوانند دانلود کنند: http://tiny.cc/hk8mny جوانان پلاس برنامه ای برای زنان، دانشجویان، ال‌جی‌بی‌تی کیو ‌ها‌ و سکولاریست های ایرانی. در بخش معرفی موزیک: معرفی آواز بدون موسقی «آمال مثلوثی» معرفی گروه موزیک خاک! در بخش معرفی فیلم: معرفی انیمیشن "سگی که از درون گربه بود" The Dog Who Was A Cat Inside ساخته سیری ملکیور معرفی فیلم "پارک مجازات Punishment Park" ساخته پیتر واتکینز. معرفی فیلم "راننده تاکسی" در بخش اخبار از گوشه و کنار جهان: و موضوع داغ هفته: میانمار و مسئله نسل کشی! با شرکت: شیرین شمس، کیان آذر و مهرداد امینی نسب بخش فنی: آرش یزدان نظراتتان را بصورت کامنت در پایین همین پست و نیز صوتی و کتبی میتوانید از طریق شماره 0046739681438 در واتس اپ، ایمو، لاین، وایبر و تلگرام هم برای ما بفرستید. تماس با ادمین در تلگرام: @sjktamas ایمیل: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. اسکایپ: javanan.tamas


اوايل قرن بيستم «جان ريد» (بيتي)، روزنامه نگاري راديکال و چپگرا، .انقلاب 1917 او را از امریکا به روسیه میکشاند.
پیامگیر تلگرام: 
@sjktamas
دانلود فیلم????
https://t.me/anjomanmarx/210
نسخه کامل و کم حجم فیلم "سرخها REDS" نگاهی به زندگی "جان رید" و انقلاب اکتبر 1917 روسیه

دانلود زیرنویس فارسی این فیلم از لینک زیر:
https://t.me/anjomanmarx/209
پیامگیر تلگرام
@sjktamas

نویسنده:هدر دیویدسن
@iranianLGBTQrights
بر اساس گزارش جدیدی از استونوال، سازمان فعال برجسته LGBT انگلیس، بریتانیا شاهد افزایش چشمگیر جرایم علیه LGBTQاست
جرایم ناشی ازنفرت علیه LGBTQ در بریتانیا از سال 2013 به میزان 78 درصد افزایش یافته است، که یکی از پنج تن از اعضای رنگین کمانی بریتانیا در طی 12 ماه گذشته به دلیل گرایش جنسی ویا هویت جنسیتی خود، جرایم متخلفی را تجربه کرده اند.

چهار سال است که ازدواج برابر(ازدواج‌زوج‌های همجنس)در پارلمان انگلستان و ولز تصویب شده است، و پیشرفت در حقوق LGBTQ از آن زمان بسیار کم بوده است.
در حالی که ازدواج همجنسگرایان در سال 2014 در اسکاتلند معرفی شد، در ایرلند شمالی غیرقانونی باقی مانده است و مقررات تبعیض آمیز مانند حق ویزای دوجانبه و حقوق بازنشستگی نابرابر، به معنای این است که تلاش برای پیروزی ازدواج برابرهمچنان ادامه داراست. پس از سال ها مبارزه و مشورت در مورد اصلاحات در قانون «به رسمیت شناختن وشناسایی جنسیت» در این پاییز منتشر می شود، اما امید چندانی به تغییراین قوانین وزمان بررسی آن نمی رود‌

پیشنهاد "تیرینگ بیل" که همه مردمی را که در رابطه با اقدامات همجنسگرایانه محکوم شده بودندراعفو کنند، توسط دولت لغو شد.
ما همچنین پیشنهادات بلوک محافظه کاران راشاهدبودیم که آموزش های جنسی ای که شامل اجباری شدن آموزش درموردLGBTQها میشودرا، با اشاره به نیاز به حمایت برای مدارس مذهبی که معتقدند "که همجنس گرایی ... درست نیست"استثنا کنند.

این نارضایتی موجب شده است که انگلیس در رتبه بندی برابری برابری LGBTQها در اروپا سقوطی دوپله ای داشته باشد،واز رتبه یک‌به رتبه سه در دوسال اخیرنزول کند.

این فقدان حرکت رو به جلو در زمان افزایش عدم تحمل در انگلستان اتفاق می افتد. 
تعداد زیادی از جرایم متخلف در سال گذشته پس از رفراندوم اتحادیه اروپا ثبت شد و حملات علیه تمام گروه های اقلیت آسیب پذیرافزایش یافته است.
جنایات نفرت و خصومت علیه جامعه جهانی LGBTQ در این فضا افزایش یافته است. مطالعه Stonewall بر اساس نظرسنجی YouGov از بیش از 5000رنگین کمانی بریتانیایی؛
نشان می دهد که ترس از تبعیض و آزار و اذیت، یک واقعیت روزانه برای افراد LGBTQ در سراسر انگلستان است.
یک سوم افراد LGBTQ از خیابان های خاصی اجتناب می کنند؛ زیرا آنها در آنجا احساس امنیت نمی کنند،
ازهر ده گزارش یکی میگویندکه احساس عدم امنیت در آنجایی که زندگی می کننددارند.
36٪ از LGBTQهامیگویندکه احساس عدم راحتی در نگه داشتن دست شریک زندگی خود را در اماکن
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Page 1 of 25

connect1